Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN Logo
US38149W7700
A3DVEJ
GDOC

Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN

Udbytteafkast TTM
0,00 %
0,00 €/andel
Udbyttevækst (CAGR 5 år)
-
Næste udbytte
Der bliver sandsynligvis ikke udbetalt yderligere udbytte.

Få kommende udbytter direkte via e-mail

Historisk udbytte

I 2024 har Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN allerede udloddet 0,16 € i udbytte. Den seneste udlodning fandt sted i januar 2024.

Værktøjer til udbytteinvestorer

Nøgletal for udbytte Nøgletal

Alle nøgletal Alle
Nøgletal Værdi
Kurs
32,83 €
Afkast
0,00 %
Interval
Ingen
CAGR 3 år
-
CAGR 5 år
-
CAGR 10 år
-

Alle udbyttedata

Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN har ikke udbetalt udbytte i de seneste 3 år. Derfor bliver der sandsynligvis ikke udbetalt yderligere udbytte.

Få nyt udbytte direkte via e-mail
Eks-dato
Udbetalingsdag
Udlodning
YoY
Yield
2024 0,16 € 522.775,82 % 0,53 %
26.12.2023 02.01.2024 0,16 €
2022 0,0000306 € 0,00 % 0,00 %
26.09.2022 30.09.2022 0,0000306 €

Ofte stillede spørgsmål

Hvornår var de seneste udbetalingsdatoer for udbytte fra Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN?

Den seneste udbetaling fandt sted den 02.01.2024.

Hvornår skulle du have haft Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN i dit depot for at modtage det seneste udbytte?

Hvis du havde Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN i dit depot den 26.12.2023, modtog du udlodningen.

Hvornår forventes det næste udbytte fra Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN?

Da Gold.Sachs Fut.H.Care Eq. Reg.Shs USD Dis. oN ikke har udbetalt udbytte i de seneste 3 år, bliver der sandsynligvis ikke udbetalt yderligere udbytte.

Lignende udbyttebetalende værdipapirer

Alt udbytte i kalenderen
🍪

Parqet  bruger cookies. Læs mere