Delica Foods Holdings Co Ltd Logo
JP3549350001
3392.T

Delica Foods Holdings Co Ltd

Stopa dywidendy TTM
3,14%
0,14 €/udział
Wzrost dywidendy (CAGR 5L)
11,23%
Kolejna dywidenda
Kolejna dywidenda jest oczekiwana w czerwiec.

Nadchodzące dywidendy prosto na e-mail

Historyczne dywidendy

W 2026 roku Delica Foods Holdings Co Ltd wypłaciła już 0,14 € dywidend. Ostatnia wypłata nastąpiła w czerwiec.

Narzędzia dla inwestorów dywidendowych

Wskaźniki dywidendowe Wskaźniki

Wszystkie wskaźniki Wszystkie
Wskaźnik Wartość
Kurs
4,30 €
Stopa dywidendy
3,14%
Częstotliwość
Co rok
CAGR 3L
26,16%
CAGR 5L
11,23%
CAGR 10L
8,72%

Wszystkie dane o dywidendach

W 2026 roku wypłacono dotychczas 0,14 € na udział. W 2025 roku Delica Foods Holdings Co Ltd wypłacił 0,0708 €. Stopa dywidendy wynosi obecnie 3,14%, a wypłaty w ciągu ostatnich 3 lat wzrosły o 26,16%. ETF wypłaca dywidendy raz w roku w miesiącach: czerwiec.

Nowe dywidendy prosto na e-mail
Dzień bez dywidendy
Dzień wypłaty
Wypłata
YoY
Yield
2026 0,14 € 97,74% 3,07%
30.03.2026 29.06.2026 0,14 €
2025 0,0708 € 2,31% 1,52%
28.03.2025 27.06.2025 0,0708 €
2024 0,0692 € 35,95% 2,18%
28.03.2024 01.07.2024 0,0692 €
2023 0,0509 € 44,60% 1,36%
30.03.2023 23.06.2023 0,0509 €
2022 0,0352 € 6,88% 1,05%
30.03.2022 23.06.2022 0,0352 €
2021 0,0378 € 9,13% 0,80%
30.03.2021 24.06.2021 0,0378 €
2020 0,0416 € 27,22% 0,83%
30.03.2020 25.06.2020 0,0416 €
2019 0,0327 € 4,81% 0,55%
27.03.2019 24.06.2019 0,0327 €
2018 0,0312 € 3,31% 0,58%
28.03.2018 25.06.2018 0,0312 €
2017 0,0302 € 2,89% 0,53%
29.03.2017 22.06.2017 0,0302 €
2016 0,0311 € 1,30% 0,76%
29.03.2016 23.06.2016 0,0311 €
2015 0,0307 € 21,83% 0,81%
27.03.2015 25.06.2015 0,0307 €
2014 0,0252 € 8,36% 0,57%
27.03.2014 25.06.2014 0,0252 €
2013 0,0275 € 47,72% 1,34%
27.03.2013 26.06.2013 0,0275 €
2012 0,0526 € 1,68% 2,61%
28.03.2012 29.06.2012 0,0526 €
2011 0,0535 € 7,60% 4,03%
29.03.2011 29.06.2011 0,0535 €
2010 0,0579 € 120,15% 4,66%
29.03.2010 29.06.2010 0,0579 €
2007 0,0263 € 510,21% 2,36%
27.03.2007 29.06.2007 0,0263 €
2006 0,00431 € 0,00% 0,22%
28.03.2006 30.06.2006 0,00431 €

Często zadawane pytania

Kiedy Delica Foods Holdings Co Ltd wypłaca dywidendy?

Dywidendy od Delica Foods Holdings Co Ltd są wypłacane w czerwiec.

Jak często Delica Foods Holdings Co Ltd wypłaca dywidendy?

Delica Foods Holdings Co Ltd wypłaca dywidendy co rok.

Jaką dywidendę procentową wypłaca Delica Foods Holdings Co Ltd?

Stopa dywidendy wynosi obecnie 3,14%, a wypłaty w ciągu ostatnich 3 lat wzrosły o 26,16%.

Kiedy przypadały ostatnie terminy wypłat dywidend od Delica Foods Holdings Co Ltd?

Ostatnia wypłata nastąpiła 29.06.2026. Wcześniejsze wypłaty miały miejsce: 27.06.2025.

Kiedy trzeba było mieć Delica Foods Holdings Co Ltd w portfelu, aby otrzymać ostatnią dywidendę?

Aby otrzymać wypłatę, trzeba było mieć Delica Foods Holdings Co Ltd w portfelu w dniu 30.03.2026.

Ile wyniosła dywidenda od Delica Foods Holdings Co Ltd w 2025 roku?

W 2025 roku Delica Foods Holdings Co Ltd wypłacił dywidendę w wysokości 0,0708 €.

Ile wyniosła dywidenda od Delica Foods Holdings Co Ltd w 2024 roku?

W 2024 roku Delica Foods Holdings Co Ltd wypłacił dywidendę w wysokości 0,0692 €.

Kiedy można oczekiwać kolejnej dywidendy od Delica Foods Holdings Co Ltd?

Oczekuje się, że Delica Foods Holdings Co Ltd wypłaci kolejną dywidendę w czerwiec.

Podobne papiery wartościowe wypłacające dywidendy

Wszystkie dywidendy w kalendarzu
🍪

Parqet  używa plików cookie. Dowiedz się więcej