Munjal Showa Limited Logo
INE577A01027

Munjal Showa Limited

Stopa dywidendy TTM
-
0,0406 €/udział
Wzrost dywidendy (CAGR 5L)
-3,11%
Kolejna dywidenda
Kolejna dywidenda jest oczekiwana w sierpień.

Nadchodzące dywidendy prosto na e-mail

Historyczne dywidendy

W 2026 roku Munjal Showa Limited wypłaciła już 0,0406 € dywidend. Ostatnia wypłata nastąpiła w sierpień.

Narzędzia dla inwestorów dywidendowych

Wskaźniki dywidendowe Wskaźniki

Wszystkie wskaźniki Wszystkie
Wskaźnik Wartość
Kurs
-
Stopa dywidendy
-
Częstotliwość
Co rok
CAGR 3L
7,59%
CAGR 5L
3,11%
CAGR 10L
2,05%

Wszystkie dane o dywidendach

W 2026 roku wypłacono dotychczas 0,0406 € na udział. W 2025 roku Munjal Showa Limited wypłacił 0,044 €. Stopa dywidendy wynosi obecnie 0,00%. ETF wypłaca dywidendy raz w roku w miesiącach: sierpień.

Nowe dywidendy prosto na e-mail
Dzień bez dywidendy
Dzień wypłaty
Wypłata
YoY
Yield
2026 0,0406 € 7,73% -
05.08.2026 25.08.2026 0,0406 €
2025 0,044 € 9,09% -
01.08.2025 22.08.2025 0,044 €
2024 0,0484 € 3,59% -
02.08.2024 29.08.2024 0,0484 €
2023 0,0502 € 9,87% -
04.08.2023 23.08.2023 0,0502 €
2022 0,0557 € 7,32% -
28.07.2022 17.08.2022 0,0557 €
2021 0,0519 € 0,78% -
12.08.2021 27.08.2021 0,0519 €
2020 0,0515 € 11,66% -
27.08.2020 14.09.2020 0,0515 €
2019 0,0583 € 10,84% -
14.08.2019 28.09.2019 0,0583 €
2018 0,0526 € 0,38% -
12.09.2018 26.09.2018 0,0526 €
2017 0,0524 € 1,87% -
10.08.2017 25.08.2017 0,0524 €
2016 0,0534 € 1,29% -
16.03.2016 18.03.2016 0,0534 €
2015 0,0541 € 22,95% -
06.08.2015 28.08.2015 0,0541 €
2014 0,044 € 29,79% -
07.08.2014 29.08.2014 0,044 €
2013 0,0339 € 23,30% -
18.07.2013 04.09.2013 0,0339 €
2012 0,0442 € 13,92% -
19.07.2012 09.08.2012 0,0442 €
2011 0,0388 € 16,17% -
21.07.2011 11.08.2011 0,0388 €
2010 0,0334 € 13,22% -
22.07.2010 16.08.2010 0,0334 €
2009 0,0295 € 18,51% -
16.07.2009 11.08.2009 0,0295 €
2007 0,0362 € 7,74% -
19.07.2007 13.08.2007 0,0362 €
2006 0,0336 € 23,08% -
10.08.2006 01.09.2006 0,0336 €
2005 0,0273 € 2,63% -
11.08.2005 02.09.2005 0,0273 €
2004 0,0266 € 11,33% -
05.08.2004 23.09.2004 0,0266 €
2003 0,03 € 0,00% -
13.08.2003 01.09.2003 0,03 €

Często zadawane pytania

Kiedy Munjal Showa Limited wypłaca dywidendy?

Dywidendy od Munjal Showa Limited są wypłacane w sierpień.

Jak często Munjal Showa Limited wypłaca dywidendy?

Munjal Showa Limited wypłaca dywidendy co rok.

Jaką dywidendę procentową wypłaca Munjal Showa Limited?

Wypłaty w ciągu ostatnich 3 lat spadły o 7,59%.

Kiedy przypadały ostatnie terminy wypłat dywidend od Munjal Showa Limited?

Ostatnia wypłata nastąpiła 25.08.2026. Wcześniejsze wypłaty miały miejsce: 22.08.2025.

Kiedy trzeba było mieć Munjal Showa Limited w portfelu, aby otrzymać ostatnią dywidendę?

Aby otrzymać wypłatę, trzeba było mieć Munjal Showa Limited w portfelu w dniu 05.08.2026.

Ile wyniosła dywidenda od Munjal Showa Limited w 2025 roku?

W 2025 roku Munjal Showa Limited wypłacił dywidendę w wysokości 0,044 €.

Ile wyniosła dywidenda od Munjal Showa Limited w 2024 roku?

W 2024 roku Munjal Showa Limited wypłacił dywidendę w wysokości 0,0484 €.

Kiedy można oczekiwać kolejnej dywidendy od Munjal Showa Limited?

Oczekuje się, że Munjal Showa Limited wypłaci kolejną dywidendę w sierpień.

Podobne papiery wartościowe wypłacające dywidendy

Wszystkie dywidendy w kalendarzu
🍪

Parqet  używa plików cookie. Dowiedz się więcej